1 / 4
SE PRODAVA STAN 41M2 POZADI BROZ KAFE
80.000 €
02.12.2022 08:14

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

2

Квадратура:

41 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југозапад

Se prodava stan na prizemje od 41m2 vo Debar maalo pozadi Broz kafe.Stanot ima dneven boravok, spalna,banja i terasa od 45m2.Stanot ima centralen solaren sistem,centralno parno i podzemno parking mesto so cena 7500 evra

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

CASA MIA - M
Потврден огласувач
+38978411914
Испрати Е-маил до огласувачот

SE IZNAJMUVA STAN KAJ VUCKO AERODROM

280 €

Se iznajmuva trosoben stan 53m2 blizu Sobranie

270 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам