1 / 10
Se iznajmuva stan vo Aerodrom 145m2
450 €
01.12.2022 12:30

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

5

Квадратура:

145 m²

Греење:

Централно

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

3 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Шифра: A37989

Се изнајмува дуплекс во Аеродром во близина на Бисер со површина од 145м2. Станот располага со дневна соба, кујна, трпезарија, 4 спални соби, 2 бањи, 3 балкона, подрум, и паркинг. Греењето е централно и распола со инвертер клима уред, се наоѓа на 7 кат со лифт.

Контакт: 075 292 543
02 6 152 187
info@homeart.mk
www.homeart.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од: Претпријатие

HomeArt Real Estate
Потврден огласувач
078/244-198
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам