1 / 6
Nov dvosoben stan vo Taftalidze 1
300 €
28.11.2022 15:04

Карпош / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

2

Квадратура:

55 m²

Греење:

Централно

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

Taftalidje 1 (Complex Grand Prestige)

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Taftalidje 1 55m2 (Complex Grand Prestige) dvosoben, kompletno novo opremen. cena 300e
kontakt: 070 317 751

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Casa Real estate agency
Ivo Lola Ribar 70b
Потврден огласувач
3079-395
Испрати Е-маил до огласувачот

Trosoben namesten stan vo Kapistec kaj Hotel Beton

0 €

Nov trosoben stan kaj City Mall

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам