1 / 4
Se izdava deloven objekt sa sekakva namena
200 €
09.01.2023 10:41

Прилеп / Прилеп

Квадратура:

38 m²

Objektot se naojga na ul
Mirce scev 59 odma zad bolnicata, na glavnata ulica dosega bese koristen kako garazha ima kanal i tie raboti no moze da se koristi za sekakva namena. Za sekakvo info 070 333374

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

Mercedes
Потврден огласувач
070333374
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам