1 / 8
KUKA VO CENTAR
26.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.12.2022 21:14

Делчево / Делчево

Број на соби:

5

Квадратура:

110 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

290 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1945

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Marsal Tito br 43

STARA KUKA
BR.PLAC - 43
IMOTEN LIST Br - 6519/1
400 M/2

TEL....070 792 644

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

BROKER AUTO
Bulevar Makedonija
Потврден огласувач
070 731 589
Испрати Е-маил до огласувачот

FIAT 500 ELEKTRICEN

26500 €

VW GOLF VI 1.6 TDI

7950 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам