1 / 10
Komatsu PC 200EN 22.000kg 1.5M3 korpa 2.5m sirok
1 €
04.04.2023 22:07

Петровец / Скопје

Se prodava komatsu PC 200EN 22.000Kg 1.5M3 korpa 2.5m sirok za poveke info tell 071525450

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Suad kalac
Потврден огласувач
071525450
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам