1 / 5
Лепење чистење Хладњаци
1 €
Цената не е фиксна
29.11.2022 09:55

Бутел / Скопје

Продажба сервис лепење и чистење на Хладњаци за вода и парно греење резервоари за гориво казанчиња Заварување Блокови кратери држачи за сите возила гаранција тел 070511496

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Резервни делови

Се продава од:

Nenad
Потврден огласувач
70511496
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам