1 / 4
SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK Prodažba na stan
84.999 €
13.12.2022 13:00

Тетово / Тетово

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

1 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Не

Година на градба:

1995

Година на реновирање:

1995

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

💯☑SUPER ponuda samo vo agencija CHANAK☑💯
Prodažba na stan , na edna od najbaranite lokacii -STROG CENTAR vo "CRVENATA CIGLA"👈

📏POVRŠINA: 80 m2

⛳️ LOKACIJA: STROG CENTAR

► RASPORED:

• Hodnik
• Dnevna soba so trpezarija i kujna (otvoren plan)
• Spalna soba 1
• Spalna soba 2
• Banja
• Balkon
►Vgradeno parno

Za dopolnitelni informacii može da ne kontaktirate
vo bilo koe vreme vo tekot na denot.

CHANAK - Agencija za nedvižnosti
078/271-777
📲 078/ 44 99 89 Viber,Whats app 071/548-777
📧 info agencija.chanak@gmail.com
🗺 ul.Derviš Cara br.63 Tetovo (sproti opštinata vo Tetovo)

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

*CHANAK* Agencija Za Nedvižnosti
ul:Dervish Cara br:63 Tetovo
Потврден огласувач
078/449-989 078/271-777
Испрати Е-маил до огласувачот

DUPLEX OD 90 M2 VO STROG CENTAR-NOVOGRADBA

94999 €

Феноменален нов 4-собен стан со 2 бањи и 2 балкони во Центар

129999 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам