1 / 4
KIA K2500
6.500 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

29.11.2022 13:18

Тетово / Тетово

Марка:

Kia

Модел:

K2500

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

110000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Моноволумен

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2023

Сила на моторот:

69 kw / 94 ks

Kласа на емисија:

Останато

-Се продава со све ногарката. Треба да се менува акумулатор. Удрена кај вратата и кај страницата

-прв газда. 112.000км

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

///
Потврден огласувач
071540898
Испрати Е-маил до огласувачот

KIA K2500

6500 €

Линија за производство на ПВЦ Столарија-PVC Stolarija

23000 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам