1 / 3
Се продава лозје,нива и плац...
1 €
29.11.2022 20:39

Куманово / Куманово

Квадратура:

3800 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава плац,лозје и нива,сите на различни локации.Лозјето се наоѓа пред Менкова Колиба десно од фабриката Босут со 3.800 м2.Плацот се наоѓа на Н.Револуција не урбанизиран со 550 м2.Нивата се наоѓа во Градишки атар со површина од 1.250 м2.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075235578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам