1 / 2
Плац за изградба на куќа...
1 €
29.11.2022 20:46

Куманово / Куманово

Квадратура:

207 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продава урбанизиран плац за изградба на индивидуална куќа на ул.Народна Револуција-главен пат,со приклучок за водоснабдување и канализација.Предвидено за изградба е со 100м2 основа П+1.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075235578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам