1 / 1
Se prodava sprat od kuca i podrum ....
1 €
29.11.2022 20:58

Куманово / Куманово

Број на соби:

3,5

Квадратура:

75 m²

Број на спратови:

1 спрат

Греење:

Нема

Дворна површина:

100 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Se prodava sprat od 65 m2 I podrumski del koi zaedno zazemaat 2/3 od kucata po imoten list.So lokacija na ul.Sava Kovacevic br.52 Kumanovo.tel.broj za informacii 075236656

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Boban
Потврден огласувач
075235578
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам