1 / 11
Namesten trosoben 80m2 dupleks Aerodrom-Amerk.koledz
380 €
Цената не е фиксна
400 €
25.01.2023 12:44

Аеродром / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

80 m²

Греење:

Струја

Спрат:

7 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

3-ta Mak.Brigada

sifra 13911

Se izdava namesten duplex trosoben 80m2 so dve spalni, kupatilo, mal toalet, terasa, vo blizina na Amerikan Koledz, so lift, so centralno parno .
Cena: 380 evra

konatkt mobilen
075 534 820
077 705 109
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

NAMESTEN DVOSOBEN 50m2 POZADI UNIVERZALNA

240 €

NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN 70m2 TAFTALIGE NOVA

400 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам