1 / 1
Prazen stan za kancelrii 75m2 Centar-Ramstor
300 €
05.12.2022 16:43

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

72 m²

Греење:

Централно

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Исток

Адреса:

J.MIJALKOV

sifra 3743

Se izdava prazen stan za kancelarii, 3 prostorii, kupatilo, kujna, terasa, 2 -ri kat so lift, centra. parno....cena 300 evra

kontakt mobilen
077 705 108
075 534 820
02 3051 300
Agencija Doma Dom
www.domadom.mk
info@domadom.mk

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

REAL ESTATE DOMA DOM
ul. Mitropolit Teodosij Gologanov 72b lok.18
Потврден огласувач
00389 2 3051 300
075 534820
Испрати Е-маил до огласувачот

Se izdava prazen stanben prostor kancelarii 138m2 Vero Jumbo

500 €

NAMESTEN TROSOBEN 65m2 NA VODNO

250 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам