1 / 4
Се продава плац во населба Банево Трло ( Перо Чичо )
30 €
Цената не е фиксна
26.01.2023 10:17

Куманово / Куманово

Квадратура:

1300 m²

Тип на земјиште:

Останато

Се продава плац во населба Банево Трло ( Перо Чичо ), улица - Ѓорче Петров бр. 22
Телефони за контакт - 078/575/658 , 078/547/195
Плацот има маркица за градење , вода, струја и канализација.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Miodrag Stefanovski
Потврден огласувач
078575658
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам