1 / 3
niva vo staro nagoricane
1 МКД
12.01.2023 20:12

Куманово / Куманово

Квадратура:

1355 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

prodavam niva vo staro nagoricane cena po dogovor

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

ddd
Потврден огласувач
0793920004 ili 078336491
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам