1 / 4
Се продаваат плацеви во Стари Лозја со градежна маркица
35 €
26.01.2023 09:29

Куманово / Куманово

Квадратура:

568 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Се продаваат два плаца, еден до друг, во месноста Стари Лозја. Секој од нив има посебна градежна маркица. Едниот се наоѓа на КП 11014/7 со површина од 595 м2, а другиот се наоѓа на КП 11014/6 со површина од 568 м2. Се продаваат двата посебно. Цена на м2 е 35 евра.

Информации на тел: 070 211 273 - Јовица

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

kumanovo
Потврден огласувач
077500222
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам