1 / 1
Купувам стан од 40 до 60 м2
880 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

15.01.2023 16:11

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

50 m²

Греење:

Струја

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Преферирани опции:
- една спална
- тераса
- полу наместен или наместен

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Антонио
Потврден огласувач
+4915226502326
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам