1 / 7
Mercedes Benz E 220 d Coupe AMG Line
59.900 €
03.05.2023 09:04

Тетово / Тетово

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 220

Година:

2019

Гориво:

Дизел

Километри:

40000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Купеа

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2023

Сила на моторот:

143 kw / 194 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Се продава Mercedes Benz E 220 d Coupe 194кс 4Matic , автоматик 9G , 2019 год, со поминато 41,000км од прв сопственик со највисоко ниво опрема AMG Line.
- ABS , ESP, Серво волан
- Алуминиумски фелни 19"
- паркинг сензори
- ел прозори
- ел ретровизори
- Кожен ентериер
- двозонска клима
- Адаптибилен темпомат
- електрика на седишта
- гречи на седишта
- повеќе режими на возење
- Multibeam LED светла
- Амбиентално осветлување
- Keyless-go
- Burmester озвучување
- Ел. Сончев кров
и останата опрема.
Возилото е буквално како ново , редовно сервисирано регистрирано до 08.08.2023


Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

AVTO CAJKA
Маршал Тито бб. Тетово
Потврден огласувач
070 256 090
Испрати Е-маил до огласувачот

Peugeot 307 SW 2.0 HDi

2990 €

Honda CR-V 2.0i Automatic

8900 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам