1 / 1
Sprat od kukja Crnice 103+16m2
120.000 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

06.03.2023 19:26

Скопје Центар / Скопје

Број на соби:

4

Квадратура:

103 m²

Греење:

Централно

Спрат:

Поткровје

Тип на станот:

Во куќа

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

1994

Година на реновирање:

2010

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Запад

Адреса:

Rilski Kongres

Se prodava sprat od kukja Vo Crnice na ubava i mirna lokacija, kompletno namesten, renoviran, sopstveno parno greenje so chiler kupen 2020. Se prodava komplet namesten, prakam sliki po mail ili viber. Ima sopstven vlez. moze zamena so stan na druga lokacija. info samo na viber 070243469 ili mail

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава / Можна е замена од:

xxxxx
Потврден огласувач
070243469
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам