1 / 8
Гејминг Компјутер
18.490 МКД
Цената не е фиксна
Со вклучен ДДВ
18.990 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

05.06.2023 09:51

Делчево / Делчево

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Продавам гејминг компјутер со следните спесификации:

-CPU: Intel Core i5 4670S - 1150 Socket
-MB: Gygabyte H81M-S
-Ram: 8GB 1600MHz
-SSD: Gygabyte-GP 2.5" 240GB
-HDD: Seagate 3.5" 1TB
-GPU: Radeon XFX 570 4GB
-Case: iuPower argb trip
-PSU: 500W Gamerbit RealPower
-OS: Licensed Windows 10 Enterprise 64Bit

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Goko
Потврден огласувач
070211410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам