Kupuvam stan
1 €
12.12.2022 17:17

Куманово / Куманово

Број на соби:

2,5

Квадратура:

65 m²

Греење:

Друго

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2010

Година на реновирање:

2020

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Kupuvam stan( nov,vo gradba ili renoviran) do 65 m/2.
So lift ili do 3.sprat.
Do 900 € m/2
Plakjam vednaš.

Категорија: Недвижности / Станови

Се бара од:

Сашо
Козјачка
Потврден огласувач
078295811
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам