1 / 1
Машина за миење садови
1 €
09.03.2023 18:05

Карпош / Скопје

Продавам исправна машина за садови. Цена по договор. Број за контакт 078 272 624

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Kosta
Потврден огласувач
070235785
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам