1 / 4
NEO
3.500 МКД
25.03.2023 15:25

Илинден / Скопје

Машината се продава поради реновирање. Исправна само рачката напред е пукната и при затборање треба само да се притисне. (3та слика)Пере беспрекорно
Тел за контакт 070228532

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Машини за миење садови

Се продава од:

Marjan
Потврден огласувач
070228532
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам