Prodavam plac 1312m2
По Договор
03.02.2023 00:14

Куманово / Куманово

Квадратура:

1312 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac od 1312m2 placot se naoga do samiot asvaltiran pat za zebarnak pogoden za vikendica moze i zamena za kuka ili Stan so moja doplata za cena na lice mesto 077635767

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
077635767
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам