1 / 8
Dell Precision 5530: i9-8th Gen, 32GB RAM
930 €
Цената не е фиксна
04.12.2022 18:09

Тетово / Тетово

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i9

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

CPU: i9-8950HK @ 2.90GHz
GPU1: NVIDIA® Quadro® P2000 4 GB
GPU2: Intel(R) UHD Graphics 630
RAM: 32GB
SSD: 512GB Samsung NVMe
Display: 15.6-inch UltraSharp FHD IPS

✅ Backlit Keyboard
✅ Drivers and BIOS Updated
✅ Bloatware Removed
✅ Windows 11 PRO Licensed

Лаптопот е во безпрекорна состојба и нема ниедна точка на него, доаѓа со 130W Adapter.

Може плаќање и во крипто (BTC, USDT)

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
38977937800
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам