1 / 5
Се продава нива погодна за изградба на викенд куќа
8 €
27.01.2023 20:00

Куманово / Куманово

Квадратура:

1522 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива погодна за изградба на викенд куќа во с. Градиште на 700м над. висина.
Обрасната со плодни дрва, пристап 30м до асвалт, има довод на електрична енергија и вода (бунар).

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
070236310
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам