1 / 1
Се издава Дукјан под кирија
100 €
04.12.2022 20:36

Куманово / Куманово

Квадратура:

15 m²

Греење:

Струја

Се издава дукјан на Октомвриска револуција број 60,спроти градска пекара
Контакт 078 240 736 Зоран

Категорија: Недвижности / Дуќани

Се изнајмува од:

Zoran
Потврден огласувач
078240736
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам