1 / 12
Се издава стан
1 €
28.03.2023 11:01

Кавадарци / Кавадарци

Број на соби:

3

Квадратура:

52 m²

Греење:

Струја

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Полу наместен

Лифт:

Не

Година на реновирање:

2022

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

бул.Моша Пијаде 10 2/4

Се издава стан од 52 М2 во Лепотиците на приземје, јужна страна , погоден и за деловен простор . Станот е комплетно реновиран. Станот се издава празен или опремен во зависност од вашите потреби.
ЦЕНА од 10000 до 18000 денари.

Категорија: Недвижности / Станови

Се изнајмува од:

Ѓорѓи
Потврден огласувач
078 248 749
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам