1 / 4
se prodava vikendica
1 МКД
13.01.2023 08:44

Куманово / Куманово

Квадратура:

800 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Не

se prodava vikendica vo selo vojnik do avtopat ima struja i voda prikluceno

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
077619594
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам