1 / 11
Kuka so plac vo s.Novo Selo, Kumanovo
50.000 €
Цената не е фиксна
06.12.2022 01:32

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

125 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

1470 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Гаража + 1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Адреса:

S. Novo Selo, Kumanovo

Куќа со приземје и спрат од 125м2 и плац од 1470м2, со тоа што во плацот има овоштарник , лозје и помошна зграда.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
077547000
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам