1 / 12
Se prodava kukja kuka
100.000 €
06.12.2022 09:21

Куманово / Куманово

Број на соби:

7

Квадратура:

100 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Друго

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

4

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Гаража

Ориентација:

Југ

Адреса:

Ul. Djorce Petrov br. 311 kumanovo

Info na tel. +389 78342737
Info na tel. +389 78342737
kukata e remintirana 2019 so 4 kupatila i taoletni novi pvc prozori kvalitetni so 7prostorii dvor okolu 150 m kvatratni so podrum i garaza platena privatizacija i legalizacija.
Kukjata se naogja nad Tush Market kude Koki proshirenje.

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078236520
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам