1 / 11
Prodavam mnogu kvalitetna trpezariska masa i cetiri stola
По Договор
Денес 09:48

Аеродром / Скопје

Trpezariska masa so cetiri stolici kako nova mnogu malku koristena.Masata e so dimenzii: -Dolga-1m.i 40cm.(ZATVORENA)masata se otvara i e dolga 1m.i 90cm.(OTVORENA)-siroka e 80cm.-visoka e 75cm.

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Prodavac
Потврден огласувач
077537107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам