1 / 4
Prodavam plac naselba zelen rid
120 €
03.02.2023 14:15

Куманово / Куманово

Квадратура:

388 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Prodavam plac naselba zelen rid so markica za gradba 388cm2 ulica Straso Pindzur

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078/346-149
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам