1 / 3
SE PRODAVA STAN VO CENTAR
45.000 €
Цената е фиксна
22.01.2023 16:50

Куманово / Куманово

Број на соби:

2

Квадратура:

40 m²

Греење:

Струја

Спрат:

3 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Реновиран

Опрема:

Наместен

Лифт:

Не

Година на градба:

2003

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југ

Адреса:

3 MUB

40m2, 3 sprat juzna strana, podrum 6m2 namesten
Cenata e fiksna
075 333 805

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Frosina
Потврден огласувач
075333805
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам