1 / 3
Magnetna Bubica 2023 Mini Model so mali baterii
2.500 МКД
22.05.2023 16:24

Тетово / Тетово

Состојба на предмет
Нов

Magnetna Bubica 2023 Mini Model !
Ednostavna za koristenje
Koristi 3 mali baterii AAA (200 denari 3 baterii)

Cena 2500

www.facebook.com/bubicamk

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Останато

Се продава од:

bubica ispit
Потврден огласувач
071721313
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам