1 / 1
Нива во Индустриска Зона Бедиње
1 €
06.02.2023 06:22

Куманово / Куманово

Квадратура:

3137 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Се продава нива со пристапен пат, лоцирана на 500 метри од Индустриска улица, зад ФЗЦ 11ти Октомври,
Телефон за контакт: 070/367-234, Тони
Цена по договор

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Виктор
Потврден огласувач
078236194
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам