1 / 1
Se prodava del od kukja
1 €
10.02.2023 19:31

Куманово / Куманово

Број на соби:

6

Квадратура:

150 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

150 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Година на градба:

1980

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Исток

Адреса:

Vasko Karangelevski br.76

Se prodava kukja vo zeleni rid, dva sprata so dvorno mesto.
Laste:071260236

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

laste
Потврден огласувач
071260239
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам