1 / 7
Invalidska Salonska Kolicka
10.000 МКД
Цената не е фиксна
19.03.2023 14:42

Тетово / Тетово

Se prodava Salonska invalidska kolicka

Voopsto ne koristena,
salonska kolicka so 3 nivoa na spustanje
ima trkala so ziva guma sto ne se pumpaat i voedno koga ke se zakoci ima stabilnost.
So dodatoci za noze i glava
Zacuvana.

Категорија: Здравје, Убавина додат. и опрема / Медицински материјали / Инвалидски колички

Се продава од:

....
Потврден огласувач
079 337282
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам