1 / 7
Trepezariska masa
23.000 МКД
31.05.2023 20:44

Бутел / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Trepezariska masa +6 stolici extra Cena 23000 so standart dimenzia 160x90 material mdf Farban Boi po vasi izbori za info 070 666 206 070 666 260

Категорија: Дом и Градина / Маси и столици -Трпезарии / Маси и столици

Се продава од:

Mebel
Потврден огласувач
070666260
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам