1 / 8
ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 55 м2 КУМАНОВО
1.111.111 €
13.12.2022 14:58

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Во центарот на Куманово под поранешен ресторан
"Рим Парис" на "Трета Македонска ударна бригада",
се издава или се продава деловен простор од 55 м2,
-комплетно реновиран
-нова водоводна инсталација
-нова електрика во цел објект
-нов гипсерај и молерај
-броила за струја на нула
-саат за водовод на нула
Можете да го погледнете во секое време,
информации на телефон
075 295 995 viber \ whats up

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се изнајмува од:

pablik plejs doo
Потврден огласувач
075295995
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам