1 / 7
Se prodavaat 4 aluminiumski bandazi so zimski gumi
350 €
Цената не е фиксна
27.05.2023 13:00

Кочани / Кочани

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со зимски гуми

Дијаметар на бандаж:

16

Ширина на бандаж:

Останато

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

Останато

Ширина на гума:

225

Висина на гума:

60

Дијаметар на гума:

16

Se prodavaat 4 aluminiumski bandazi so 4 zimski gumi komplet, original za Audi
Marka na guma Continental 225/60/16
Vo odlicna sostojba
Gi ima i kapackite od Audi
Cena 350 eur

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Viktor
Потврден огласувач
070920756
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам