1 / 2
HP EliteDesk 800 G1
9.300 МКД
27.03.2023 14:58

Гази Баба / Скопје

Xaрд диск HDD:

250 GB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

SSD

- CPU Intel I5 -4570 3.20 GHz
- Ram 8GB
- SSD 240Gb
- HDD 500Gb
- VGA Nvidia GTX 750 2GB GDDR5 128-bit

Гаранција 12 месеци
За повеќе инфо јавете се, имаме поголем избор на компјутери,
лаптопи, монитори и компјутерска опрема

Тел: 075 430 630

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Се продава од:

Ace Vegas Kompjuteri
Потврден огласувач
075430630
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам