1 / 4
Се продава бушилица марка Bohler-Белер
1 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

28.05.2023 20:04

Прилеп / Прилеп

Во топ состојба за работа ,спремна за бушење.

Контакт телефон 075 518 505 Мартин

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075518505
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам