1 / 2
Se prodava kuka so deloven prostor
65.000 €
20.04.2023 11:01

Куманово / Куманово

Број на соби:

4,5

Квадратура:

81 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Дрва

Дворна површина:

125 m²

Тип на домот:

Дуплекс - Лепена куќа

Состојба:

Стара

Опрема:

Празен

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

3 MUB 144

Se prodava kuka na ulica 3 MUB br:144
So dvorno mesto 125 m2, stanben prostor 81 m2 i deloven prostor 35 m2.
Telefon za kontakt: 070/688-217

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

frosina janevska
Потврден огласувач
070688217
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам