1 / 9
se izdava deloven prostor
300 €
Цената е фиксна
Со вклучен ДДВ
16.12.2022 14:49

Куманово / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

54 m²

se izdava
deloven prostor
54 m2
lokalitet star palas, vtor sprat

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

Срѓан
Потврден огласувач
070802986
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам