1 / 10
Половни гуми 215/75/17.5 - Одлични гуми (ПРЕДНА ШАРА)
50 €
Цената е фиксна
17.12.2022 20:54

Бутел / Скопје

215/75/17.5 !!
Имам над 20 комада предни шари. 🔝
Имам неколку парови,другите се распари !!
Една гума 50е ФИКСНО !!!
Michelin, Continental,Pirelli,Good Year,Hankook.
Нема кинески брендови !!!.
Цена за една гума е 50е ФИКСНО !!!
За поефтино не се јавувај !!

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Товарни и Влечни возила -

Се продава од:

Edvin
Потврден огласувач
075220063
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам