1 / 7
Се продава куќа во строг центар на градот
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.12.2022 08:52

Куманово / Куманово

Број на соби:

8

Квадратура:

193 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Дрва

Дворна површина:

193 m²

Тип на домот:

Мулти семејна куќа

Состојба:

Реновирана

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Исток

Адреса:

Професор Мијалковиќ бр 9

Се продава куќа во строг центар на градот Куманово
Број на соби: 8 Состојба: Користено - Во добра состојба Адреса: Професор Мијалковиќ бр 9 Површина: 193 m2
Број на спратови: 1 спрат За живеалиштето:
Самостојна куќа, Реновиран, Наместен Греење: Дрва,Шпорет / Камин, Клима.
Се продава со комплетна документација за мето на Локација:Куманово.
Куќата е во строг центар на градот , со севкупна документација, за живеење е , може и да се надградува и гради, има простор за паркирање на едно возило во двор, има хидрофор преку бунар. Информации и контакт на тел, најдобро на вибер: 076258595 или емаил bahtvrama2022@gmail.com и на емаил: aelezovski@hotmail.com
Цена е според место на локација центар на градот , видете, моќе да ги видите документите....за кој е пишано ке биде....

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Kuka
Prof.Mijalkovic 9
Потврден огласувач
076258595
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам