1 / 1
Nov stan od 62m2 vo centar-ZDRAVESKI
1.300 €
28.01.2023 13:43

Охрид / Охрид

Состојба на предмет
Нов

Број на соби:

3

Квадратура:

62 m²

Греење:

Нема

Спрат:

2 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Година на градба:

2023

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Североисток

Адреса:

Пирин Планина

Се продава стан од 62м2 во финална фаза на градба ви центарот на Охрид на улица Пирин Планина.
Станот го има следниот распоред:
- Дневна со кујна и трпезарија
-Тоалет
- Купатило
- Две спални соби
- Тераса
Цена: 1300 евра м2
За повеќе информации обратете се на :
Ѓоко: 078/303-253
Јулијана: 076/361-360

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од: Претпријатие

ZDRAVESKI - REAL ESTATE
Потврден огласувач
078303253
Испрати Е-маил до огласувачот

Ekskluzivni apartmani so pogled na Ohridsko Ezero 30m2

1 €

Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

750 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам