1 / 7
Stan vo Sopiste
1.050 €
31.03.2023 09:55

Сопиште / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

79 m²

Греење:

Нема

Спрат:

Приземје

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Нов

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Тераса

Број на бањи:

2

Подрум:

Не

Број на паркинг/гаража:

1 Паркинг

Ориентација:

Југоисток

Se prodava trosoben stan vo Sopiste od 79m2 na prizemje so terasa( dvor) od 50 m2 koj e zapisan vo imotniot list.Cenata za terasata ( dvorot ) e 50% od cenata na 1m2 stamben prostor.

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Mile
Потврден огласувач
078810750
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам